Couture Kingdom Disney Mickey Mouse Black Acetate Necklace
WAS $19.00
RRP $19.00
NOW $13.30
SAVE 30%!
Sale Ends in
23:59 pm, 31 May 2026
In Stock
Classic and iconic meets fashion with this easy to wear, minimal black acetate pendant. Makes the perfect addition to any look for a touch of Disney style.
Features
- Stainless Steel
- 40cm necklace length plus 7cm extension
- Acetate pendant length 23mm
- Includes necklace envelope
(19412)
| SKU | 19412 |
| Barcode # | 9352777014102 |
| Brand | Couture Kingdom |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.002816000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other OZ Pop Culture users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.