Couture Kingdom Disney The Nightmare Before Christmas Jack Skellington Necklace
WAS $69.00
RRP $69.00
NOW $48.30
SAVE 30%!
Sale Ends in
23:59 pm, 31 May 2026
In Stock
Add something truly unique to your jewellery collection with this divinely spooky, full body Jack Skellington necklace from Disney's The Nightmare Before Christmas.
FEATURES
- 14k white gold plated, high shine finish
- 45cm chain + 7cm extension
- Pendant 60mm length with black enamel and a jump ring at hips for movement
- Includes gift box
(18281)
| SKU | 18281 |
| Barcode # | 9352777018568 |
| Brand | Couture Kingdom |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.002816000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other OZ Pop Culture users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.