Banpresto Q Posket Fate The Winx Saga Terra Figure
WAS $59.99
RRP $59.99
NOW $24.00
SAVE 60%!
Sale Ends in
23:59 pm, 31 May 2026
In Stock
From Fate: The Winx Saga comes the Fate: The Winx Saga Terra Q Posket Statue. This figure is made of PVC and measures roughly 6-inches tall.
(7317)
| SKU | 7317 |
| Barcode # | 4983164184037 |
| Brand | Banpresto |
| Shipping Weight | 0.5500kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.310m |
| Shipping Cubic | 0.007130000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other OZ Pop Culture users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.