Banpresto Paldolce Collection Sailor Moon Cosmos The Movie Artemis Figure
WAS $35.00
RRP $35.00
NOW $14.00
SAVE 60%!
Sale Ends in
23:59 pm, 31 May 2026
In Stock
The Sailor Moon Cosmos Artemis Paldolce Collection Figure is made of PVC/ABS and is approximately 2 3/4-inches tall.
(18100)
| SKU | 18100 |
| Barcode # | 4983164880700 |
| Brand | Banpresto |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.005832000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other OZ Pop Culture users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.