Schleich Smurfs Smurf with Sign Keep on Smurfin' Figure
WAS $12.00
RRP $12.00
NOW $6.00
SAVE 50%!
Sale Ends in
23:59 pm, 31 May 2026
In Stock
This blue Smurf really loves life! Standing by the side of the road with his sign, he's waiting for someone to give him a ride. Surely the hitchhiker from Smurf Town will soon be in luck, because anyone with such a winning smile has to be nice, right? But where is he going?
Additional Information
- A Smurf for every occasion!
- schleich® figurines are modelled in the finest detail to help children learn while they play.
(18406)
| SKU | 18406 |
| Barcode # | 4059433730202 |
| Brand | Schleich |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.002816000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other OZ Pop Culture users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.