Couture Kingdom Disney Mickey Mouse Heart Enamel Necklace
WAS $35.00
RRP $35.00
NOW $24.50
SAVE 30%!
Sale Ends in
23:59 pm, 31 May 2026
In Stock
Featuring a classic silhouette design of Disney's Minnie Mouse and her beloved red bow, this piece is perfect for all Disney fans, both young and old. Add it to any outfit for a subtle hint of magical Disney style.
Features
- Stainless steel, hypoallergenic, high shine finish with enamel
- Pendant length 25mm
- 40cm chain, 7cm extension
- Includes necklace envelope
(19416)
| SKU | 19416 |
| Barcode # | 9352777024347 |
| Brand | Couture Kingdom |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.002816000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other OZ Pop Culture users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.