Couture Kingdom Disney Mickey Mouse Enamel Stud Earrings
WAS $25.00
RRP $25.00
NOW $17.50
SAVE 30%!
Sale Ends in
23:59 pm, 31 May 2026
In Stock
A friend to everyone is the main mouse, Mickey! These Mickey stud earrings display his sweet optimistic face, giving you all the tender nostalgic feels.
Features
- Stainless Steel
- For pierced ears
- Stud length 11mm
- Includes earring card
(19782)
| SKU | 19782 |
| Barcode # | 9352777013679 |
| Brand | Couture Kingdom |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.002816000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other OZ Pop Culture users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.