Banpresto Tokyo Revengers Takemichi Hanagaki Big Plush
WAS $40.00
RRP $40.00
NOW $16.00
SAVE 60%!
Sale Ends in
23:59 pm, 31 May 2026
In Stock
The Tokyo Revengers Takemichi Hanagaki Big Plush is made of polyester and measures roughly 8-inch tall.
(16821)
| SKU | 16821 |
| Barcode # | 4983164190250 |
| Brand | Banpresto |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.008000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other OZ Pop Culture users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.