Banpresto My Hero Academia Age Of Heroes Lemillion Special Figure
WAS $60.00
RRP $60.00
NOW $24.00
SAVE 60%!
Sale Ends in
23:59 pm, 31 May 2026
In Stock
From My Hero Academia comes the My Hero Academia Lemillion Age Of Heroes Special Statue. This figure is made of PVC/ABS and measures roughly 7-inches tall.
(16822)
| SKU | 16822 |
| Barcode # | 4983164189582 |
| Brand | Banpresto |
| Shipping Weight | 0.6500kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.310m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.007130000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other OZ Pop Culture users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.