Banpresto DXF Hells Paradise Jigokuraku Aza Chobe Figure
WAS $40.00
RRP $40.00
NOW $16.00
SAVE 60%!
Sale Ends in
23:59 pm, 31 May 2026
In Stock
From the popular manga-turned-anime Hell's Paradise, comes a figure of Aza Chobe as seen in the anime as an addition to their DXF series! Incredibly detailed, this figure stays true to the likeness of the character and is approximately 6 1/2-inches tall!
(18253)
| SKU | 18253 |
| Barcode # | 4983164886849 |
| Brand | Banpresto |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.310m |
| Shipping Cubic | 0.007130000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other OZ Pop Culture users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.