Bandai Tamagotchi Mametchi Mascot Chibi Plush
WAS $30.00
RRP $30.00
NOW $15.00
SAVE 50%!
Sale Ends in
23:59 pm, 30 April 2026
or 4 payments of $3.75 with
Info
- Take your favourite Tamagotchi characters with you everywhere with these adorable plush keychains!
- This plush keychain is based on the Tamagotchi character Mametchi!
- Made from polyester materials
- Approx 12cm tall
- Ages 15+
(19247)
| SKU | 19247 |
| Barcode # | 4582698664642 |
| Brand | Bandai |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.002816000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other OZ Pop Culture users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.